Panini-Pro

Panini-Pro jest interaktywnym narzędziem do regulacji perspektywy ultra-szerokokątnych obrazów cyfrowych. Po wczytaniu istniejącego obrazu dokonujemy konfiguracji, pokazując wynik w wysokiej rozdzielczości w czasie rzeczywistym. Posiada wiele narzędzi kontrolnych, mające na celu rozwiązania konkretnych problemów graficznych. Wpływ każda regulacja może być od razu widoczne, więc gołym okiem jest tak naprawdę wystarczy, aby uzyskać dobry wynik.


Panini-Pro rozpoczyna się od mapowania obrazu źródłowego na kuli, które przedstawiają przewidywane widzenie świata we wszystkich możliwych kierunkach - panosphere. Tak więc wszystkie obrazy z jednego zdjęcia do pełnej panoramy sferyczne, widać sposób, w jaki aparat pierwotnie je widział, i generowanie widoku z Panini-Pro jest jak ponownie fotografując go z bardzo zdolny kamery oprogramowania.

Głównym celem Panini-Pro to co naturalne obrazy, perspektywy, jednak może również produkować szereg wymyślnych perspektyw, w tym szeroki okrągły poglądów popularnie nazywane "małym planet".

Jako profesjonalne narzędzie, Panini-Pro jest zaprojektowany tak, aby w jak największym stopniu, niż cię powstrzymać głupstw. Więc to jest możliwe, i na ogół nieszkodliwe, aby dać Panini-Pro logicznie niespójny - nawet absurdalnych - poleceń.

licencja

testowa (trial)